Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Предложение!!!
МнениеПубликувано на: Чет Яну 24, 2008 11:02 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Другари, предлагам г-н Ванчо Лайфа да бъде уволнен от поста "модератор" на Метео, поради несправяне със задълженията, некомпетентност, непригодност за работа в колектив и хроническо пиянство. От както този господин е модератор, аз не съм въртял термика- вали сняг, няма вятър,само дъждове, наводнения и прочие. Този човек е вреден за цялата държава и смятам да сезирам лично Емел Етем и прокуратурата, че именно той е виновен за снежните виелици и бедствието на Петолъчката. Освен това ме дразни , че има мустаци и прилага във форума неразбираеми за нормален човек графики, диаграми и прочие. Питам аз, защо му даваме заплата , като от декември не съм видял един хубав ,слънчев ден- все пак нали за това отговаря. Освен това е и пристрастен- термиките в Шумен, инверсията в Пазарджик.
От горепосочените факти следва , ако е мъж , сам да си подаде оставката .
:!:

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: e56
МнениеПубликувано на: Чет Яну 24, 2008 1:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
хиахиахиахи аиде де от кога 4акам Па4о 6те го полем с ботилка ракия

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 24, 2008 10:02 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 15, 2004 2:26 pm
Мнения: 392
Местоположение: Sofia
pa4o написа:
Другари, предлагам г-н Ванчо Лайфа да бъде уволнен от поста "модератор" на Метео, поради несправяне със задълженията, некомпетентност, непригодност за работа в колектив и хроническо пиянство. От както този господин е модератор, аз не съм въртял термика- вали сняг, няма вятър,само дъждове, наводнения и прочие. Този човек е вреден за цялата държава и смятам да сезирам лично Емел Етем и прокуратурата, че именно той е виновен за снежните виелици и бедствието на Петолъчката. Освен това ме дразни , че има мустаци и прилага във форума неразбираеми за нормален човек графики, диаграми и прочие. Питам аз, защо му даваме заплата , като от декември не съм видял един хубав ,слънчев ден- все пак нали за това отговаря. Освен това е и пристрастен- термиките в Шумен, инверсията в Пазарджик.
От горепосочените факти следва , ако е мъж , сам да си подаде оставката .


Уважаеми другарю Пачо, уважаеми другари и другарки, (на руски - Дорогие товарищи и товаришутки...)
във връзка с долната инсинуация и гнусна клевета отправена от другаря pa40 (забележете само как гореспоменатият се представя пред нас с използване на долнопробна шльоковица, плюс не зачита по-добрата половинка от нас - а именно другарките!), смело мога да потвърдя че:

1. Нямам нищо общо с г-жа Е. Етем и воденото от нея ведомство!

2. Никога не съм притежавал и не съм бил награждаван с никаква Петолъчка и разни там виелици и вихрушки - било то и правителствени!

3. Мустаците и брадичката съм ги наследил лично от г-н Франк Запа при посещение на бирария "У Принцо" находяща се на Старое место в Прага (може и Праца в зависимост от погълната кехлибарена течност, посещението до тоалетната и другите екстри предлагани в това заведение).

4. Графиките предоставени от мен не са нищо друго а прах в очите на уважаемите съфорумци в стремежа да заблудя всички тях във възможностите на съвременната наука за предсказания, митове, легенди и догатки.

5. Относно моята заплата - смело заявявам че не ми ли се увеличи дневният порцион от една на две бири, ще си подам остовката и без никой да ме моли за това.

6. При изпълнение на т. 5 обещавам на всички термики от + 5, нисходящи от - 1, СВта само за Фърчилката а на останалите само Втата.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: mjh
МнениеПубликувано на: Пет Яну 25, 2008 8:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
ААА 6том 6те има ЦБ-та оставето си го Ван4о Лаифа :)тои е арен 4овека :) нека си го :)ее 4е пове4е пи6е отколкото лети това е друго но е арен :)
П.С.хахиахиахи аиде си4ки кам безбог секи ден става и то яко

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 25, 2008 9:33 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Пачо, обърни се до министерството на "Забавлението до зорите" и съответната изпълнителна агенция!

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов