Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 7:12 pm 
Djamyarov написа:
@ marko аз съм съвсем сериозен макар и в леко шеговит тон

макар и да не е за тая тема .. си мислех че не е толкова сложно да се осъществи заснемането на 1 крос кънтри състезание ..
го про -та поне аз съм виждал 5-6 ..слагат се по каските
1-2-3 камери на старта
1 на кацалката
2-3 камери на подходящи места по трасето
и всичко това дава 50-60 часа суров ( да му ми мисли тоя дето ще монтира ) материал .. със страхотни кадри от въздуха .. както на състезатели така и на ландшафта .. малко съспенс от някой коментатор ..
две три схеми ала marko дето ги пуска от състезанията лайф тракове или както се наричат
пуска се в БТВ че ни вземат най на сериозно и следващото нищо чудно и да е на живо :) .. ако не поне ще заформят 30 минутен репортаж ..
не е по темата
ама по темата нямам какво да кажа


Нещата са сложни. На последните състезания имаше доста проблеми. На практика изглежда лесно, но все пак трябват много средства.


Последна промяна Marko на Чет Окт 14, 2010 5:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
е щом са сложни ... аз съм пас

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 7:17 pm 
Djamyarov написа:
е щом са сложни ... аз съм пас

Не трябва да се отказваме. Аз и за това пуснах темата. Участието на всички състезания през тази година е много по-слабо от миналата.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 10:00 pm
Мнения: 89
Местоположение: Балчик
Marko написа:
Участието на всички състезания през тази година е много по-слабо от миналата.

Така е, защото Ozone не успяха да ушият достатъчно Мантри :)

По темата: Мисля, че едно акро състезание/фестивал има шансове за спонсорство ако е на морето с кацалка на плажа пред някой голям хотел. Собственик на такъв хотел може да се навие да окаже финансова подкрепа. Пък и други потенциални спонсори могат да разчитат на сигурна публика, при това по-многобройна отколкото на което и да е спортно събитие в България. Иначе на язовир в планината си е купон, ама сами трябва да си го плащаме...

_________________
Веселин Великов


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 09, 2010 12:09 am 
Яз.Копринка не е в планината :)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 09, 2010 1:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 10:00 pm
Мнения: 89
Местоположение: Балчик
Знам къде е язовир Копринка. Веднъж прелетях край него и не забелязах голямо оживление по бреговете му. Това че не е в планината го прави дори по-неатрактивен. Парапланеризмът не е толкова популярен, че да разчитаме, на този етап, някой да отиде някъде специално за да ни гледа. А на спонсорите им трябва публика. Никой няма да дойде да ни плаща, за да си правим кефа. Така че остават вариантите или ние да отидем при публиката (което за един акро фест е напълно възможно) или финансирането да е основно от такса участие, както е при крос-кънтри състезанията (акро-пилотите обаче май са твърде малко в България за да си самофинансират състезанието).

_________________
Веселин Великов


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: фд
МнениеПубликувано на: Съб Окт 09, 2010 3:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
krasota исписахте сто тона глупости на сто отметки а дори не знаете по какви правила се оргарнизира едно ТЕКОva ne razbiram nito ama nito edin ot vas prave6tite isklu4eniq ili mai samo edin 6te se setiqt q q разияснете за широката публика по ФАИ какви са парво изискваниаянита пирмирено 6ото батенца сам сигорен 4е двама нияма от писали по темата да ги знаиат но си пи6ете и как 6те знаете когато от СРИв ви е страх или баркам признаите го пред себе си не визирам никои Та не раразбирам неразбирам какво за какво е това da не говорим за коя фигора какви то4ки ама какво абеиии И ако вие не сте спамери аз незнам неразбирам xaide sega pitaite 4i4ko vi Гггуъъъгал за ко идие ре4 Молия виииии не се 4уиите кви ги прикаате мом4ечта молим вииии не са излагаите ппприд хората разбиришшш...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 09, 2010 3:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
The first Bulgarien Acro Championship?
[ Иди на страницаИди на страница: 1, 2, 3, 4 ] 51 Marko 1207 Съб Окт 09, 2010 3:35 pm
THE KITE Вижте последното мнение
Отговори 51 Поглеждано 1208

I ot tam samo glupostiiiiiiiiiiiii ama palniiiiiiiiiiiiiiiiiii lameriiiiiiiiii spameriiiiiiiiiiii етова сте виии.... отречете го та дори нито един от вас не дарпа бе какво приказвате тое апсурдно кои 6те поканите ихаихаихи спонсори миясто ма не това е бееее ,,,... 666 шшшшш алоооооооо ви ко приката баа
:lol: :lol: :lol: извините от кои тека сокчета пиитее кайете тььь и аз да знам НЕразбирам .............

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 09, 2010 10:24 pm 
http://www.fai.org/hang_gliding/system/ ... ex2010.pdf


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:13 am 
Вей-high-вей написа:
Знам къде е язовир Копринка. Веднъж прелетях край него и не забелязах голямо оживление по бреговете му..


Ами кажи тогава къде си виждал много хора на едно място,които чакат да се организира някакво събитие(а ако чакат за акро състезание-още по-добре) , и да го направим там... :lol:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 9:14 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 2:10 pm
Мнения: 497
Местоположение: Varna
Идеята му е че за да има масовка трябва да има и други атракции в близост.

_________________
Ozone Mantra M6
Element Air4+


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 1:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 10:00 pm
Мнения: 89
Местоположение: Балчик
Много хора на едно място, които скучаят и чакат да се организира някакво събитие съм виждал по морските плажове, както писах по-горе. Едва ли чакат точно акро-състезание, но това е атрактивна дисциплина и мисля, че ще привлече вниманието.

_________________
Веселин Великов


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 3:03 pm 
Друг отговор и не очаквах :) Варненци искат на плажа,софиянци искат в София.
Жиро,знам каква е идеята на колегата(чаках да го каже в прав текст ;). Все пак-солената вода според мен прецаква екипировката.Дори да се организира такова състезание не знам колко човека ще се вкюлчат. Ако приемем хипотетично,че се вклчат хора(готови да падат в солена вода) -какъв ще е метода за извеждане на високо?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
в Средиземно Море е двойно по-солена водата


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 6:59 pm 
Това не е успокоение (поне за хора като мен,които си купуват крило през 5 години и то е втора ръка). Добре де,хубаво! Аз мога да помагам с организацията примерно. Все пак-какъв е варианта за изваждане на височина на морския бряг (изключваме термики и бриза). Не мисля, че може да се разчита за сериозна височина на тях)?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов