Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Кармата и гъзоблизането
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2011 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Обичам да получавам негативна карма или каквото там му викате. Това означава че съм прав. А тези с +10 или +11...ами не обичам гъзоблизието, но най-вероятно съм ги ухапал там където са най-грешни. Все пак мислещи парапланеристи все още има, дето езиците им не миришат на лайна....хе-хе.


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -15 
 
 Заглавие: Re: Правилата и контрола в парапланеризма
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2011 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 26, 2009 1:08 pm
Мнения: 59
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Петров
MitaxaBG написа:
(...) Така че каквото и да се случва не влияе на действителността. (...)
Това трябва да влезе в учебниците по логика като началото на ново философско движение.

Изобщо защо ли съществуваме, като не влияем на действителността? Под влиянието на тази нова за мен, но явно стара като вселената истина, разчитам заобикалящия ни свят със съвсем нови очи. Защо ли да действам, като аз не се случвам? Действителна ли е истината и реален ли е светът? Куп въпроси, отговорът на които не се влияе от действителността.

_________________
Георги Петров


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -2 
 
 Заглавие: Re: Правилата и контрола в парапланеризма
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Приятелю с Логиката, случайно да си учил Логика? Не мисля! Аз обаче съм-Софийски Университет-Факултет по Математика. Нещо знанията ти за логиката не мисля, че са много високи, за да ми пускаш тези Фишеци...ха-ха-ха.

Говорих за действителността и за желанието ни нещо да се случи-2 различни неща в България. Постоянно се разминават. Твоята Логика нещо куца. Както вече писах много обичам незнаещите да учат можещите. Което постоянно за жалост се случва у нас.

Гъзоблизието обаче работи при тебе-Факт. +5 карма.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -16 
 
 Заглавие: Re: Правилата и контрола в парапланеризма
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 8:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 26, 2009 1:08 pm
Мнения: 59
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Петров
Без лични нападки, моля!

Виж сега - всеки си пише и си приказва и си прави каквото си иска, каквото знае и каквото може. Аз смятам, че написах това което мисля. Ти също си писал разни неща, които най-вероятно изразяват мисловните процеси из главата ти. Отговорих им така, както съм сметнал за добре. Мисля, че бях разбран правилно.

Последното изречение от горното ти писание говори доста добре за културната ти извисеност, възпитание и още много други твои характеристики на личността. Вижда се как вследствие на моя бегъл намек за съдържателността на написаното от теб, ти се засегна доста дълбоко. Вместо да тръгваш веднага в контраатака, мисли преди да реагираш. Ако търсиш конфронтация си е твоя работа и има къде къде по-подхящи места за това от този скъп за нас форум. Ако пък търсиш разискване на важна тема, то тогава преосмисли социалното си поведение.

_________________
Георги Петров


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -1 
 
 Заглавие: Кармата и гъзоблизането
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2011 10:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Някой е махнал постинги-мои и на човека със "познанията" по Логика. Защо ли и кой ли е? Заради Гъзолизането ли е? Кармата ми вече стана супер интересна +9/-8 или нещо такова. Харесва ми-става дискусия там...а на другия фронт +12/-0. А познайте какво става там. Дали е свръхконтрол (свързан с триенето на Постинги)? Както е във всички комисии и решения които се вземат? Давай народе-пускай негативна Карма, ще се притесня много...

Между другото продукт на Свръх Клуба-Георги е във Военна болница със гангрена на крака. А тези хора контролират всичко-включително и изпитват за инструктори...Докога ще има убииства на ученици? Дали това момче ще оцелее? И колко случаи като него още трябва да се случат за да заработи наказателната схема за Клубове/Инструктори с много инциденти или калпаво обучение. Трябва ли да се връщат пари на ученици ако се пребиват? Хайде народе-пускай Негативна Карма!


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -14 
 
 Заглавие: Re: Правилата и контрола в парапланеризма
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2011 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 26, 2009 1:08 pm
Мнения: 59
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Петров
То си пише, ама кой да чете!

Ако имаш какво да кажеш, пусни информационна тема в правилния раздел. Поднесени по този начин думите ти звучат като опити за размътване на водата.

_________________
Георги Петров


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -1 
 
 Заглавие: Re: Кармата и гъзоблизането
МнениеПубликувано на: Вто Апр 05, 2011 7:11 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Митко Вълков
като нов потребител на форума вероятно не знаете, че идеята за кармата бе предложена и гласувана от много наши потребители, защото така е по-удобно да се изрази минимално отношение по даден въпрос. Във този форум понякога се включват заядливи хора, които не търпят инакомислие. Когато някой се осмели да напише своето мнение относно написаното от тях те преминават в лична атака, разиграва се омърсяващ чистотата на летенето лют сеир и най-вече се замърсява началната тема. Въвеждането на система за гласуване на мненията наречена "карма" спести преки конфронтациите и облекчи боклукчийския труд на модераторите. Кармата позволи участието и на по плахи потребители да оценят дадено мнение без да рискуват конфликт с развилнял се във форума дразнител.

Във вашето изказване вие твърдите, че тези с положителна карма на мненията са гъзоблизачи. Тоест ако някой прави нещо което се харесва от другите, то е защото той се държи угодно и лиже гъзове.
Не забравяйте, че живеем в общество с други хора и постоянно ни се налага да се съобразяваме с тях. Съобразяването означава да правим неща които не ги дразнят, не им пречат. Осъзнаването на територията и настроението на другия е един непрекъснат учебен процес и затова хората са решили вместо да спрат да ръмжат когато някой направи това което им допада, да си позволят дори да го повхалят, дори насърчат.
Ако желате можем да се допитаме до потребителите на форума и нашите програмисти и да премахнем положителната карма, като оставим само отрицателната във вид на звук на "ръмжащо раздразнено животно"! Кое животно си избирате?
Ако продължим темата за положителната оценка от другите и гъзоблизането, то трябва да уточним и какво е гъзоблизане. Може би гъзоблизане е да ходиш по спонсори и да ги лъжеш че си най-добрия пилот за да изпросиш някакви пари. Може би гъзоблизане е това да почерпиш и угодничиш на някакви хора за да измолиш техен положителен отговор относно Световен Шампионат. Може би гъзоблизане е да отидеш при Хаваж за да си правиш магазин на лифта.
Ако това да имаш положителна оценка от другите е равносилно на гъзоблизането, то не забравяй, че ти предстои да организираш Световен Шампионат по парапланеризъм. Там ще падат много гъзове за лизане. Като почнем от проверяващия от ФАИ, състезатели, съорганизатори, хора с които работиш, журналисти и таката нататък.
Накрая ако хората с положителна оценка от кармата продължават да те дразнят, защо с Милен не си направите форум с обратна карма...

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +23 / -2 
 
 Заглавие: Re: Кармата и гъзоблизането
МнениеПубликувано на: Сря Авг 10, 2011 8:56 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
tova mi smardi na .....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов