Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 4:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Да се спре ли достъпа на Огнян Угринов до форума?
Да 63%  63%  [ 45 ]
Не 22%  22%  [ 16 ]
Въздържам се 15%  15%  [ 11 ]
Общо гласове : 72
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 3:03 pm
Мнения: 69
Местоположение: Пловдив
Име: Христо Ангелов
Oggy , нямам нищо против твоите успехи, даже повече съм се ядосвал на зайко байко , който иска да те отписва, но на него му е простено, младо момче. Повечето стари емигранти, като тебе си мислят , че тука е като през тошово време, всички чакаме фишовете в края на месеца и сме като пчелички. Сред парапланеристите си имаме и енергийни босове и нарко босове и от наглите май имаше , преди година гледам по телевизията и Роскобоско менажер на годината, или нещо такова. Не съм видял някой да се пъчи , като тебе. На кого и какво доказваш , искаш да управляваш от чужбина ли .
На пожеланието ти и аз да постигна твоите успехи, мисля , че съм постигнал повече. Но за разлика от тебе, още не съм достигнал баланса, спокойствието и това щастие което търся. Мисля , че е невъзможно. Живях в щатите, обикалях и Индия, мисля че индийците си бяха по щастливи. До срещи по баирите, не обиждай хората, не си нищо повече от тях.


Върнете се в началото
  Профил    +19 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Нед Фев 24, 2013 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Мога да се радвам, че си успял да постигнеш целта си в летенето Христо. Дано достигнеш баланса, а и щастието да те споходи скоро.

Аз съм удовлетворен, че днес здравият разум изxвърли "тъмната сила" на събранието на БНАК.

Нямам никакво желание да управлявам от близо или от дистанция делтапланеризма в БГ - там сега са избрани най добрите да го правят - Течо, Ралев, Соломаха, Мишо - доказани пилоти и инструктори (и европейски шампион).

Аз писах зa Милион Мерака, който е аут от днес. И скочиха срещу мен няколко индивидчета, започнаха с обиди и лъжи - с водачи шоколаденият очилатко-побойник и Мерудийката Ивайло.
Останете в ръцете на "специaлиста по всичкотo делта" Мерака и на асистентката г-ца vassy - ще ви раздуват небивалици.
На многото читави парапилоти тук, които разбират за какво става дума - успешни полети и само меки кацания.

Делтата има сайт, за който си заслужава да отделям време - хвърляйте по едно око - може с нещо да се впечатлите, дори и да е за делталетене. :)

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -17 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Нед Фев 24, 2013 9:08 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Огнян Угринов . Oggy написа:
Нямам никакво желание да управлявам от близо или от дистанция делтапланеризма в БГ - там сега са избрани най добрите да го правят - Течо, Ралев, Соломаха, Мишо - доказани пилоти и инструктори (и европейски шампион).

Оти се напиняш?


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -5 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 1:05 am 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 10:21 am
Мнения: 136
Местоположение: Sofia
Аз гласувах за премахване на въпросния потребител защото:
1 Подигравателни обръщения смятам за недопустими
2 Разводняват се темите с глупави, според мен, спорове
3 Смятам че в омразата и злобата няма нищо градивно
4 Ако незапознат чете форума за делтапланеризъм ще помисли всички тук за ............ което също е недопустимо

_________________
Стоян


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 6:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Това е една от най-гласуваните анкети напоследък във форума и едва ли ще има някаква промяна на резултата (62% "за").
Досега премахвахме потребители с 50% мнозинство, но междувременно пуснах анкета ( viewtopic.php?f=10&t=6536 ) която показва че повечето от нас желаят премахването на потребители да става с 2/3 мнозинство (66.6%). Идеята е форума да запаси своето разнообразие и да махаме някой, когато наистина раздразни повечко потребители, а не само половината. Същевременно се появи мнение да не се махат реални потребители въобще.

Тъй като не е коректно да се променят правилата по време на гласуване, то ще препоръчам на модератора да спре акаунта на Огнян Угринов за 2 месеца, а след тях вече ще става за летене и едва ли ще обръщаме толкова внимание на форума и писанията му. Естествено ако прекалява, всеки е свободен да пусне нова анкета за окончателното му премахване с новото правило от 66.6% мнозинство.

За в бъдеще препоръчвам като пускате анкета за премахването на реален потребител, да има само две възможности за гласуване - "за" и "против". Ако някой няма мнение, то просто не гласува. Може по-късно да опознае въпросното лице и да вземе решение за гласуване.

п.с. аз гласувах против премахването му от форума, но след последните му злобарии ми се поизчерпа търпимостта и почвам да съжалявам че не гласувах "за".

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 8:51 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 10:04 pm
Мнения: 280
Местоположение: Пловдив
Баба ми Хаджийка казваше: "Прекалената демокрация и кучетата не я препикават" :twisted:

_________________
небесен чергар


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
"Огнян Угринов . Oggy" е деактивиран за 2 месеца съгласно анкетата!

Честно казано на Оги всъщност това му беше 2-ри шанс, първият път сам пожела да бъде изключен от форума малко преди да бъде пусната анкета за това. След това се върна с уговорката да пише само за събития от делтапланеризма и се стигна до тук. След като бъде активиран след 2 месеца, ако наруши дори едно правило на фоума, само веднъж, лично аз ще го изключа перманетно и без гласуване (този път съм сериозен за "без гласуването")!
Нищо лично, но и на мен интригите ми идват в повече!

Поздрави и честита Баба Марта!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Чет Май 02, 2013 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Наказанието на "Огнян Угринов . Oggy" изтече и потребителят е ре-активиран.
Предупреждавам официално, че Оги ще бъде изключен от форума без предупреждение и гласуване при първият най-малък опит за интригантстване. Теми от рода на тази за Петрохан се считат за не-малък опит за интригантстване!
Желателно е Оги да се ограничава до списване на новини засягащи делта средите както беше обещал първоначално!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Пон Юни 10, 2013 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Огнян Угринов . Oggy" е деактивиран за неопределен период от време поради неспазване правилата на форума.

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Нед Юни 29, 2014 9:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
http://www.youtube.com/watch?v=MTRDw4znH4A

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се спре достъпа на Огнян Угринов до форума
МнениеПубликувано на: Нед Юни 29, 2014 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
kakvo go madrite Chihaikata e super kompleksar i izbiva tuk , shto se otnasiq do frostracite mu v deckite mu godini ne bih se nagarbil da gi komentriram prekale ni sa .

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов