Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Koi bihte nahranili v tozi forum ???
Schupenia 13%  13%  [ 3 ]
Milen 17%  17%  [ 4 ]
The Kite 29%  29%  [ 7 ]
Viper_Weasel 13%  13%  [ 3 ]
Ogi 0%  0%  [ 0 ]
Николай А. Кошаревски 0%  0%  [ 0 ]
Angel_Sim 21%  21%  [ 5 ]
Ivailo 8%  8%  [ 2 ]
Общо гласове : 24
Автор Съобщение
 Заглавие: Anketa
МнениеПубликувано на: Пет Яну 02, 2015 6:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Anketa
Malka Promiana ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Последна промяна THE KITE на Пон Яну 05, 2015 3:37 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +3 / -1 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Пет Яну 02, 2015 8:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 10:47 am
Мнения: 353
Местоположение: София
Име: Пламен Пунчев
Щях да те номинирам, но при наличието на angel_sim в класацията нямаше как.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -1 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2015 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 5:48 pm
Мнения: 399
Местоположение: Самоков
Гласувах за Viper_Weasel защото си е сложил за подпис в профила мисъл на сатрапът убиец- Уинстъм Чърчил. Все едно аз да си сложа за подпис мисъл на психопата Йосиф Висарионович Сталин или Мао Дзъдун. Намирам го за крайно грозно член на форума да си украсява профила с подобни гадости .

_________________
Nivuk Artik 6 ---- Gin Carrera +


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -9 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2015 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Думите носят заряда който ние самите им влагаме. За мен няма значение кой е казал нещо ако то е вярно!

Цитат:

"Мога да се боря само за нещо което обичам, да обичам само нещо което уважавам и да уважавам нещо с което поне съм запознат"
- Адолф Хитлер


Междуругото 90% от войните по света са започнати защото някой някъде е бил обиден от нещо написано или казано, не е това целата ми - просто отбелязвам колко е абсурдно (поне за мен)!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -1 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2015 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 5:48 pm
Мнения: 399
Местоположение: Самоков
Като няма значение кой го е казал защо си писал сър Уинстъм Чърчил. Така излиза че си почитател на въпросното лице. А мисълта сама по себе си не нищо особено можело е да я каже всеки друг. Последната му мисъл на тоя Чърчил е била да изравни на равно със земята София и после да я засее с картофи. По негова заповед са бомбардирали много наши градове. Имало е стотици хиляди жертви но най-мащабни са били разрушенията в София.

_________________
Nivuk Artik 6 ---- Gin Carrera +


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -4 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2015 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Хишна Невестулка хмм... чиста проба липса на ... и от там copy paste...това е тайната истина ...Нищо лично ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 9:33 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Всяка мисъл може да бъде казана от всеки, в случая тази е казана от Чърчил, цитирането на източника не внася заряд на мисълта или поне не би трябвало. Фен съм на хубавите мисли, било те мисли на Ганди или Хитлер. Чърчил е бил и сносен стратег и политик - на това съм фен, неможеш да съдиш за дадена личност само по определени постъпки. Хитлер също е имал страхотни идеи на които съм фен - това не ме прави нео-нацист, всъщност нео-нацистите също имат хубави идеи, това не ме прави лош човек.
Да вземем за пример свастиката - древен индуиски символ датиращ от повече от 10 000 години преди Христа на който му е придадена много черна слава само за 10-тина години от съвременната човешка история. Намирам за абсолютна глупост "забранта" на подобен символ при положение че е заложен дори в религията на някой култури.
По заповед на Чърчил са бомбандирали София, защото по заповед на някой наш хубостник ние сме се оказали във война на грешната страна - на това не съм почитател. Ако две кучета се бият а ти си навреш главата между тях след това неможеш да се сърдиш на кучетата. Ако Чърчил ни беше нападнал безпричинно, може би нямаше да съм му фен, но пак бих цитирал мисълта щом тя е добра!
Та според мен "обиждането" е въпрос на ширина на мирогледа.
Съжалявам ако някой се обижда от нещо подобно на подписа ми, но не смятам да го променя защото не съм внесъл смисъл на обида в него!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -1 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 10:49 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 9:45 am
Мнения: 224
"Имало е стотици хиляди жертви..." това твърдение не е вярно.

Този форум е за летене, не за проблеми с акнето...


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 11:36 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 4:41 pm
Мнения: 112
Местоположение: Sofia
Име: Петър Трупчев
На Хвърчи май ще му се наложи още да разшири анкетата :D

_________________
Петър Трупчев


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:34 pm
Мнения: 342
Ясен Христов написа:
Като няма значение кой го е казал защо си писал сър Уинстъм Чърчил. Така излиза че си почитател на въпросното лице. А мисълта сама по себе си не нищо особено можело е да я каже всеки друг. Последната му мисъл на тоя Чърчил е била да изравни на равно със земята София и после да я засее с картофи. По негова заповед са бомбардирали много наши градове. Имало е стотици хиляди жертви но най-мащабни са били разрушенията в София.


Почети малко история!
Българите имаме най много спечелени битки от шепа безумно храбри войници на бойното поле и за съжаление най много загубени войни от продажни , некадърни и недалновидни политици.
За политик и стратег като Чърчил може само да си мечтаем!

_________________
www.verticaldimension.com
Gradient Bright 5
skype: pastora2303
GSM: 0888 024143
e-mail: ozyline@gmail.com


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 2:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 31, 2014 9:05 am
Мнения: 47
Местоположение: София
Име: Александър Шопов
"По негова заповед са бомбардирали много наши градове."
И това не е вярно. Човекът отговорен за тези бомбардировки, както и авторът на мисълта с картофите е Артър "Бомбър" Харис - шефът на обединеното съюзническо бомбардировъчно командване. Негова е и изцепката, че ще изравняват град след град, както се вадят гнили зъби един след друг.
Не е вярно всъщност и че са бомбардирали много наши градове. Бомбардирани от западната авиация са София, Враца, Мездра. Има отделни нападения на отделни самолети P-38 при бръснещ полет и над Кюстендил, Дупница и Самоков, при които са стреляли с картечниците и оръдието си, не са пускали бомби.
Бомбардирани от съветската авиация, при това преди изобщо да влезем във войната са Русе и Силистра, а след Крайовската спогодба и ефективното връщане на Южна Добруджа на България - и Добрич.

Изобщо като цяло не виждам причина за такава истерична реакция. Многократно по-опасно и вредно е да се прокламира антиваксерство, особено на хора, които предвид къде отиват определено ще имат нужда от тези ваксини.


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 5:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
Кво :shock:

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2015 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 5:48 pm
Мнения: 399
Местоположение: Самоков
Pastora написа:

Почети малко история!
За политик и стратег като Чърчил може само да си мечтаем!


Чел съм и установих че от това което пишат историците има малко истина и много пропаганда. За съжаление историята е обслужваща наука. Победителите от войната я сменят и кълцат както им е изгодно. И аз съм фен на Адолф Хитлер но ако го обявя публично може да ме съдят за расистка пропаганда и антисемитизъм. Така е общо прието трябва да се съобразявам с рамките който налага социума за да нямам проблеми.

П.п. Едно време ни учеха че България е създадена 681г от хан Аспарух но сега се оказа че и това не е вярно. :wink:

_________________
Nivuk Artik 6 ---- Gin Carrera +


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -5 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Пет Яну 09, 2015 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Ostavi Qsene nqma smisal nemojes obsni neshto nqko mu koito misli che izmil vsichko ot 10 godini se macha ... tazi anketa ima edinstvenata cel da mi pokaje za poreden pat che nqma smisal chakam samo za mililionen pored pat da go dokaja na sebe si i se maham ot tuk zavinagi ;-i neka gospod se smili na dushute vi moliq se vas ... chakam (-)site i glasovete za sebe si ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -3 
 
 Заглавие: Re: Anketa
МнениеПубликувано на: Пет Яну 09, 2015 5:28 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Ясен Христов написа:
И аз съм фен на Адолф Хитлер но ако го обявя публично може да ме съдят за расистка пропаганда и антисемитизъм. Така е общо прието трябва да се съобразявам с рамките който налага социума за да нямам проблеми.


Да си фен на Хитлер не е забранено на някой може да не му харесва но това си е негов проблем, антисемитизъм и расистка пропаганда би било да извършваш действия или агитация за действия към определени етнически групи или малцинства, а дори и това е доста размазно понятие в днешно време на фона на всички екстремистки религиозни течения. Когато социума е изкривен не мисля че е добра идея да се съобразяваш с него, със сигурност може да е нездравословно, но не и забранено да имаш свои възгледи и разбираня.
Прекомерната "чувствителност" не води до нищо добро - последната справка от преди 2 дни във Франция - с автомати срещу моливи - ако това е социум, аз не искам да съм част от него!
Не казвам че човек трябва да се подиграва с чуждите разбирания, просто казвам че както някой хора изпитват нетърпимост към някой шеги и закачки или чужди разбирания, така аз изпитвам липса на симпатия към хора който приемат всичко твърде на сериозно.

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов