Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бенфлай Шумен Оупън 2019
МнениеПубликувано на: Пет Авг 09, 2019 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 11:01 pm
Мнения: 177
Местоположение: Плевен - София
Име: Тихомир Иванов
В духа на конспирацията не може да не направи впечатление, че според метеорадарите на РВД в момента над цяла България е що годе чисто. Единствено над Шумен гърми и трещи от мощно ЦБ. Бончо да не се е върнал тайно без да знаем? :lol: :roll:

_________________
I believe I can fly..
________________
Skywalk Chili 4 / Limited edition "Yellow"


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бенфлай Шумен Оупън 2019
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2019 10:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 10:58 pm
Мнения: 567
Местоположение: Шумен
Име: Явор Плашилски
https://drive.google.com/file/d/15f9O-j ... sp=sharing
Тук са предварителните резултати на базата на това, което имам.
Моля, огледайте ги и ако има различия ме уведомете на ЛС или на plashilski(@)abv.bg
Тези от вас, които са с 0 моля да ми пратят данни. За тях нямам или не съм успял да намеря.
Резултатите за ФАИ ще изпратя след като изясним всички неясноти.

Също може да споделяте мнения, критики и предложения.
Относно последните два дни, моля за извинение, че ви заведох на Невша, защото грешката беше моя.
Явно не трябва да се доверявам толкова много на синоптиците. При прогноза за север-североизток
винаги е кофти и често не летим, защото объркваме стартовете, но смешното е, че на практика
до 13,00 часа следобяд е ставало както на южния старт на Шумен, така и на ЮИ, на Мадара и на Невша.
Възможното място, за да могат да излетят всички обаче си беше Мадара, защото там не е давало гръб, за разлика от останалите места.
Макар, че там си става добре чак след 1. Преди това е руска рулетка. Излиташ и след 5 минути си долу.
Но факта си е факт. Грешката си е изцяло моя и на никой друг.
Вместо да си посипя главата с пепел, реших да се удавя последния ден в 5 часа,
като условията си ставаха почти до 8. Освен това излетях от Невша с две огромни дупки на камерите (Карене, много яка сбруя имаш)
които пробойни ясно визуализираха негативната енергия на отпътуващите пилоти към Мадара :? :D

Но много се отнесох. Коментирайте и най-вече тези от вас, който нямат резултати да ми пратят.

_________________
LOOK AT THE SKY, WE FLYING HIGH !
**********************************
Явор Плашилски
Element Fire 4 (червено/синьо)


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бенфлай Шумен Оупън 2019
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2019 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 9:45 am
Мнения: 224
Всеки ден от състезанието имаше проблема, че времето, в което става за излитане беше относително лимитирано; по-скоро недостатъчно за 70-80 души, при капацитета на старта. В допълнение имаше дни с предизвикателни условия - в резултат, опитни хора по храсти и дървета. Не съм очаквал нещо по-различно, всяка година ситуацията е подобна. За това и исках да съм рано на място, да съм се оправил и видя ли, че става за излитане да съм готов.

Повечето летящи от западна БГ, както и гостите от чужбина не са свикнали със спецификите на стартовете около Шумен, именно тип "скочище".

Добре полетяхме, благодаря на Беньо и Явор, както и всички шофьори, замесени.


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов