Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Стопаджийството
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 10:56 pm 
Здрвейте драги зрители
и тъй ,като днес е вторник смятам да си поговорим на тема "Стопаджийство".
Тъй като парапланеризма е свързан с пътуването на големи разстояния и доста пъти не успяваме да се приберем със собствен транспорт(а понякога и не ни се иска),та...пътуваме на стоп.
Аз лично го права доста често.А, вие?
Разкажете за някой по-як стоп.Пък и може в3 тази тема да отбелязваме ежедневните си постижения,тогава,когато времето навън е кофти и не става за друго,освен да седим пред компа и да пишем глупости


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 15, 2006 11:46 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Как бих могъл да забравя директен стоп от Горна Оряховица за София или от Казанлък да ме вземе един съсед, живущ в блока под мен или да останеш в нищото в един часа през нощта на двадесет километра от Нова Загора или пък в мразовита декемврийска неделя, късно следобед да се опитваш да се докопаш от Враца до София с раница, в която спокойно би могъл да се събереш. А един юлски ден, след като пихме Спрайт със Ники в Казанлък на връщане първо ме качи една жена на средна възраст, коятъо беше за Габрово и от Казанлък до Шипка разбрах всичките и семейни проблеми, за кого се е омъжила дъщеря и, в какво жилище живял сина и и се сетих, че ще се връщам в Казанлък хаха. Ама Господ ме наказа и после ме качи една Шкода Европа с ремарке пълно със шлака или каквото там се използвало за тухлите. 7 часа до Самоводене, защото пътуваше за някакво село до Русе :lol: . Атрофията прегряваше през 300метра, а на горе в баира онзи караше с 20 през цялото време. И още и още. Ей, много забавно :D . Автостопа не бих могъл да го сравня с нищо друго. Страхотно е :D .


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 17, 2006 12:47 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
в една пуста му жега, в 12 часа на обяд, посред края на юли месец решавам от Китен до Ахтопол да ходя пешачката - 31 километра .. изходих 28 за 7 часа и вече цялата в мазоли .. ме спира някъв бус с шофьор от турски произход ... вика ми накъде, и аз викъм на към ту Ахтопол .. и тоз ма качи и по едно време ма пита, а ти такваз убава мома де си тръгнала нали разбираш по пътя, и аз му викам ми аз търся един сериен убиец на работа съм му викам така де .. и той аха и някъв взе да се спича, обаче накрая виждам табелата на Ахтопол и му викам, спирай тука че вадя патлака ..и онзи кат са шашна, та слезе да ми отвори вратата отвъншната страна даже ..кат слезнах, хем ма болият яко краката ама така се спуках да се хиля ..че просто направо дъх не ми остана. Тоз как ми се върза незнам :P :twisted: :mrgreen:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 17, 2006 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 15, 2005 2:45 pm
Мнения: 535
Местоположение: Ямбол/Бургас
Име: Александър Рунев
ЕЕЕЕЕХХХХХХХХХ стопаджийството ееехххххххх
Хубава тема :) :D :lol:

Пет години като като курсант, Долна Митрополия стана като кварталче на Бургас :lol:
Ех спомени, спомени.........

Най бързото прибиране - 4ч 30 мин с 4 коли :D
Най бавното - 23часа с около 6 коли и накрая едни кофти, гадни, нощни влакове с закъснение от по 5-6 часа :oops: 8)

_________________
Александър Рунев
GIN Carrera+

Човек няма крила и по отношение на теглото му
към теглото на мускулите му е 72 пъти по слаб от птица...
Но аз мисля, че ще лети,
но не заради силата на мускулите му,
а заради силата на своя ум...
Н.Е. Жуковский


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm 
Днес пак чудесно представяне- В.Търново -Казанлък с 1 кола 8) .Пича беше за Стзра Загора,но обиколи през Казанлък,щото сме готини стопаджии;).Пък и ски му намерихме тук.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 10:02 am
Мнения: 129
Местоположение: Казанлък
Име: байРос
Pesheva и mitaka нямат стигане. Моят скромен опит е Бургас - Айтос от 23 часа до 5 часа сутринта на другия ден. Над 25 километра, никой не спря :shock:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 12:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
само едно нещо ще ви кажа - България е достатъчно малка, гъсто населена и с инфраструктура държава че да се притеснявате как ще се приберете... аз никога не съм оставал "на пътя" - винаги съм успявал да се прибера безпроблемно на колкото и забито място да съм кацал


когато става въпрос за други държави - проучвайте добре ситуацията, учете се да си говорите с местните и така нататък... ние много лошо сме свикнали с малките разстояния тук и в главите ни изобщо я няма представата за какви огромни разстояния може да става въпрос...


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 2:05 pm 
а,имаме,имаме:)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 4:08 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 12:43 pm
Мнения: 162
Росен написа:
Pesheva и mitaka нямат стигане. Моят скромен опит е Бургас - Айтос от 23 часа до 5 часа сутринта на другия ден. Над 25 километра, никой не спря :shock:


Росене, ама ти очакваш ли някой да спре през нощта? :shock:
ами ако си сериен убиец? :roll: или... знам ли - Жоро-павето? :wink:

_________________
Разстоянието от земята до небето е пет крачки, от които трудна е само първата!
Даниела Соколова /Дачи/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2006 8:12 pm 
Съществува и обратния вариант-човека с колато да е сериен убиец или Жоро Павето


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: ами да
МнениеПубликувано на: Чет Ное 30, 2006 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 10:02 am
Мнения: 129
Местоположение: Казанлък
Име: байРос
в началото се надявах някой да спре а по-късно нямах избор. :twisted:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 01, 2006 7:21 pm 
Миналата Неделя не мио провървя.Качих се на старта ни под Бузлуджа с колата си,излетях и я оставих горе.За втория полет ме качиха габровци и в 16,45 след очевидно кофти полежение тръгнах нагоре.Засякох на слизане точно 10 км. Обаче беше супер споойно време и страхотни звезди.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов