Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пон Апр 06, 2020 10:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Advance Omega 8/27 или Sigma 6/28
МнениеПубликувано на: Пон Мар 16, 2020 6:18 pm 

Поради събирането на много крила в килера и по заповед на щуката (жената) с нежелание обявявам едно от тези две крила, които в последните 3 години ползвам като зимни. И двете са ми любимите модели от любимата ми фирма. Сигмата ми е третата по ред шестица. Още си пазя първата - в достойна пенсия на 560 часа. Омегата ми е втора. Та така - което се купи първо:

Advance Omega 8/27, 2011година на около 230часа, сменени върви преди 5 години. Преди 2 години ги третирах с Импрегнация RP25 Rope Coating, от която съм много доволен. Крилото е в добро за годините си състояние. Има две лепенки от предишния собственик (виж снимките). Лети добре и е с много спокойно и балансирано поведение за крило от клас EN D. Цена - 650лв. https://photos.app.goo.gl/xhH79WFc3fVv4R6m7

Advance Sigma 6/28, 2005 г. на не повече от 40 часа. Състояние - почти ново за годините му. Облепено е с реклами на някогашния отбор от PWC - Spaelti. Летял съм всички Сигми от петата до деветата, но както казах тази ми е любимия модел - мисля, че повече от половината си летателни часове съм направил с Sigma 6.
Цена - 650лв https://photos.app.goo.gl/7nGmP2GTqJJ789ht8

За контакти - Димитър 0889три6две182 или на ЛС

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: