Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пон Май 20, 2024 12:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Good night
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2008 11:27 pm 
Благодаря - да си допя бакардито и ще се унеса успокоен - нали сам по-далече :)))

Има периоди, в които ми се налага да летя често до БГ. С Малев миналата година направихме захода точно над Вакарел - на към 1500 м, но не минахме над Ихтиман, а към Елин Пелин и оттам се включихме в глисадата.

Следващият път заходих с друга компания откъм Червен Бряг над Етрополе и над Малините - за София. Имах и кацане и излитане във и от Варна - въпреки, че не аз летя самолета, все се оглеждам под кумулусите - я за някои варненец, ама по- вероятно шуменец :)))


И нали си нямам друга работа при захода - гледам си от прозореца и навигирам - опознавам и Родината - за да я обикна. А и на качване в самолета споделям на стюардесите, че съм специалист на кацанията без мотор - та винаги сам готов да хвана лоста ако се наложи! Това радва екипажа - отблагодаряват се като ми носят допълнителни бутилки червено вино :D

А на кацане в СФ - знае ли човек кой ще му се омотае във въздуха - тя София събра вече 2 милиона от цяла БГ :shock:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: .
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2008 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
Да добавя и аз нещо.

На линията между Витоша и Ихтиман по-голямата грижа следва да са ви леките самолети, които летят често в този район - района е между летище Лесново и Долна Баня. Особено през почивните дни от тези малки летища летят значително количество ултра леки самолети (само в долна баня са към 20) и района е доста посещаван.

Оглеждайте се непрекъснато.

Повечето пилоти на малки самолети, с които съм говорил нямат представа къде летим. Някои и за Сопот не са чували ;-)!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов