Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ОКРИЛЕН 2019 - номинации
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2019 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 17, 2017 4:55 pm
Мнения: 19
Име: Diana Neeva
Привет въпреки молбата на Ники ще го номинирам за окрилен поради ред причини...Една главна е за прелета до Тетевен и обратно до Сопот..Други ред причини е заради това което е той,неспиращ да търси истината,новите стартове и райони да ги описва по прекрасен начин да обучава нови кадри и дава знания.Ники не скромничи приноса ти е Огромен и единствен..Благодаря за което и Успех във всички нови открития и знания.
Ще номинирам и Цвета.Когато летяхме тази година не знаех,че е станала майка,а страстта и беше нейната присъща и винаги позитивна и с желание за развитие на полета на тези малки крилца...Една майка,която уважавам заради самата нея и заради всички полети в които я гледах отвисоко,а тя прехвърчаще под мен...Една сила да съчетае едно майчинство със своята страст за полет!!
Не знам дали имам право на три номинации,но тук идва и Теди,скромна летяща и прекрасна...За успеха и в Ком -Емине .За височинния рекорд и за това,че тя на старта е приятел и не само .Теди усмихната готова за преходи преди летене носеща душа на приключенец и човек...
И тримата освен описаното ги номинирам и заради лична симпатия,която идва от отношението на който и да е старт.
Поздрави и продължавайте да палите тези искри!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: ОКРИЛЕН 2019 - номинации
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2019 1:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Тия дни си мисля за радостта от чуждия полет. Има ли я няма ли я....та в тоя ред на мисли може би награда заслужават и тези "зад сцената"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: ОКРИЛЕН 2019 - номинации
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2019 1:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 17, 2017 4:55 pm
Мнения: 19
Име: Diana Neeva
Какво разбираш,зад сцената и Цвета и Теди не публикуват и не ликуват от полетите си :)))) ..Но,да съгласна съм с теб. :)))


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов