Leonardo | ФОТО
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 5:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Какво да се прави с Хвърчилото
Анкетата свършва на Чет Ное 09, 2006 9:56 pm
За - Страхотен е, трябва да има повече като него 21%  21%  [ 10 ]
Въздържам се - Не ми пречи, да си пише, не му чета постингите 45%  45%  [ 21 ]
Против - Пречи ми, разваля форума 34%  34%  [ 16 ]
Общо гласове : 47
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 3:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
"Богат е не този,който много има,а този,който много дарява" ... и аз така си мислех докато не си подарих 6-те хотела, 3-те вили, 2-те Бентлита и 1-то Субаро, ама 'ко' да правя добра душа съм ( хих да бе) хихи...
...Еми естествено, че за парапланеризъм...

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 10:35 am
Мнения: 20
Местоположение: София
Само да питам, ще има ли анкета "Какво да правим с vtomanova" ? :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: NQ/////////
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 7:55 pm 
хмммм... Василка Красимирова Томанова е моя родна сестра, ако още някой ......... ........... ........ еди какъв си изгробеe и напише нещо в този форум по неин адрес.. отново..честито ще му падна в крилото бате сигорни...ако някой я обиди или си позволи лукса да напише каквото и да било е задебен да го докайе във ваздуоьа ... па ако дойде некои да злораства ке го пра6ам направале сжир4и и бе да вземам пот внимание писаниеята му тои е .... ...Д.Селенски звоу4и6 ми пове4е като 'СЕЛСКИ' ноо както идае анкети замен ке направа6 ке те направам тур турфан сомелиок калабалак теков дека не си го и ж и йдал СЕЛСКИ селенски ти ке си оти нема кои да е ....а отностно темати4носта на малумни4еката ти анкета ,,,.... няма никои какжо да кайе това е бесз коментар 6тото вапроса ти ,,,мммннн... ихаиха няма думи4ка която да го оьарактеризира ,обоусве и категоризира и лаинеризи.... анкета та тататата ти е 6ит тя е породена само от еддин единстжен пагобен тебе фактор факта 4е в летеното немойе6 да ми прадне6 на ...... а ,.,,.. аи сег да видим дали си разбрал постинга.........


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
pesh56... е какво предлагаш... относно какво да е тази анкета... Да не би да те дразни това, че спазвам ( доколкото мога ) почти всички правила за писане, пиша на кирилица... хм даммм... За сега ще замълча пред ... хахах...
А и още нещо : Xvar4ilotooo може да бъде много опасен!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Фърчило, във Френският град Тулуза има цяла голяма улица, именована на известният френски род Селени, който е пуснал корени и по нашите земи преди около 300години, така че връзки с български думи са просто плод на недостатъчно алкохол :wink: .


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 8:57 pm 
.....................POMIQ>>............ne svine xanitelna a va6a aide mainata vi pisna i da vi ... kirilici latinici .......... >> Niki izvininqvai staraiq se no ne za opredeliam ,,, blq lq nq ..... Foz4o .... oni ke sa ////..G-P Iotov sorry >>> fsi nema tekova aide nqkoi da mi delne nika i IP- to ... Selenski ili selski q da si /./.....


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 05, 2006 9:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
А чакайте... хихи... ip- то да се не бара, оти че ве пера! ( Exo Savex - супер прах за 1 лев! ) ... Митак, внимавай да не развалим оферата!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 8:12 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Беше мъка,беше пот,голямо мислене падна,болезнено и бавно ми се избистри следния извод:
не,не,неможе,недеи,неможе vtomanova да е сестра на Фар4илото ,по скоро му е баба.Оттам идва израза "На баба ти Фар4илото"
:D :D

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 8:42 am 
pa4o moite ovajeniq kam teb 6to vseme6 dasi .....


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: rastytrs
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 4:52 pm 
izvinete 4е не е на латиница ,,,мммннн,мм.,,... да та таи ... до жси4ки дето са гласужали против пойелавам им термика да не видят се по ротори да кацат и ЦБ-та да ги смукат ,.,,, за6то 6тото нямат грам 4устжо за ьумор моза4нитеим кори за гладки като бебе6ки дупета болни недодялани задрастени орани4ени комунисти4ески неанадарталци или поне на текижа се праят,,,... за тези дето са на кантар 50 на 50 на тяь им пойелавам да летиат колкото летиат 6таркелите .. а за останалите Цб-та ротори много ракия и бира и до като пим бири да им се цмеем на ония.........................со здраже на сите и да се привардоввате не от друго а от менека оти не се зннам на какжо сам способен но 6те отжариате запасни де жсе полека и на жас ке си доиде редо ...........


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
pa4o, радвам се, че има хора като теб, които да ни забавляват с простотията си, която е с размерите на равнина! Ако израза " идваше" от нас с брат ми явно този лаф е на не повече от няколко лета... странно аз си мислех, че е " по- стар" ... Лимесът от глупостта ти клони към безкрайност, интервалът на простиране на малоумността ти е отворен, а ако направим функция на безмозъчните ти постинги ще забележим, че графиката е разтяща без граница и неограничена от дефиниционно множество. Казано накратко : Не се излагай! Не ни разсмивай!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
vtomanova написа:
pa4o, радвам се, че има хора като теб, които да ни забавляват с простотията си, която е с размерите на равнина! Ако израза " идваше" от нас с брат ми явно този лаф е на не повече от няколко лета... странно аз си мислех, че е " по- стар" ... Лимесът от глупостта ти клони към безкрайност, интервалът на простиране на малоумността ти е отворен, а ако направим функция на безмозъчните ти постинги ще забележим, че графиката е разтяща без граница и неограничена от дефиниционно множество. Казано накратко : Не се излагай! Не ни разсмивай!



е стига де.
не така грубо.
пачо си е пич та дрънка :wink: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
Аз и грубост... айде бе :) дружелюбна - 95 % , груба 5 % ... но когато става въпрос за ПАЧО ... хииххи

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: rastytrs
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 12:07 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Xvar4ilotooo написа:
izvinete 4е не е на латиница ,,,мммннн,мм.,,... да та таи ... до жси4ки дето са гласужали против пойелавам им термика да не видят се по ротори да кацат и ЦБ-та да ги смукат ,.,,, за6то 6тото нямат грам 4устжо за ьумор моза4нитеим кори за гладки като бебе6ки дупета болни недодялани задрастени орани4ени комунисти4ески неанадарталци или поне на текижа се праят,,,... за тези дето са на кантар 50 на 50 на тяь им пойелавам да летиат колкото летиат 6таркелите .. а за останалите Цб-та ротори много ракия и бира и до като пим бири да им се цмеем на ония.........................со здраже на сите и да се привардоввате не от друго а от менека оти не се зннам на какжо сам способен но 6те отжариате запасни де жсе полека и на жас ке си доиде редо ...........



еее адаш, как можа да забравиш да споменеш тия дет таковата у дърветата .. бири мири и сцелно кацане по онова високото дет пречи там ..ейййййййй го там бреееее ..е неееееееее неееееее не не нееееееееее ... АуЧччччччччччччччч :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 9:11 am
Мнения: 19
Местоположение: София
Фарчилоооо , брат много им се връзваш бре. Остави ги хората да си говорят техните простотии...! Да не ти пука и тфа е ...!
be cool man

_________________
Георги Павлов
....@#&*#@.., FreaK On A LeAsh.............!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов