Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Да се отключи ли темата "Световно Първенство 2013 на Сопот!"
Анкетата свършва на Пет Мар 30, 2012 8:24 pm
НЕ 35%  35%  [ 14 ]
ДА 33%  33%  [ 13 ]
Да се изтрие темата, безмислена е и не дава ясна представа за случващото се! 33%  33%  [ 13 ]
Общо гласове : 40
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Да се отключи ли темата "Световно Първенство 2013 на Соп
МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2012 1:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
gipet написа:
Триенето е цензура и не води до нищо добро, а напротив - цензурирането е грубо нарушение на основно човешко право за изказване на свободно мнение...
... Тоалетното ти сравнение е крайно неудачно.

По тази логика не трябва да ограничава замърсяването на темите със спам!
....
Преди няколко дена пред входната врата почти настъпих едно лайно. Вероятно го е оставило някое скитащо куче, което е търсило храна през нощта. То също има право на изказване на свободно мнение. Животните не могат да говорят, но природата ги е надарила с интелигентно обоняние. Сигурно в това лайно друго куче ще подуши: "на две години съм. висока. с естествен светъл косъм. още съм девствена, но съм много навита. търся сериозна връзка. чакай ме до воденицата".
Така за някое куче, това лайно е жизнено важна форма на общуване и продължение на рода, но за мен си остава досадно лайно.
....
Съгласен съм че като ограничаваш нещо то ще намери къде да избие. Народа е казал - луд човек и силен вятър нищо не ги спира.
.................................
Искате ли да експериментираме и да пуснем модераторите в отпуска до края на летателния сезон? Може да се окаже че няма такава нужда от тях. Може би потребителите са се научили да се самоцензурират, пък и като тръгнат условията ще пишем повече с тракове в Леонардото, отколко с думи във форума.
Някой форумен аналитик, дори може да измери коефицента на полезно действие на модераторите, като например сравни количеството думи, които са цензурирали с количеството думи от коментарите по тяхната работа.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се отключи ли темата "Световно Първенство 2013 на Соп
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
krasi-air написа:
От форума според мен не трябва да се трие нищо никога.Ако нещо пречи на някого да се премести в тема "кошче" това съм го предлагал и преди.Писанията са живата история и не е редно да се трие.

Аз съм също за свободата на словото, но във Форума си има правила, които трябва да се спазват. Както каза Иво, свобода и свободия са две съвсем различни понятия. Темите не трябва да се пълнят със спам! Целта на форума освен да се дискутират определени теми е да дава що годе някаква систематизирана полезна информация, а не да се разчистват взаимоотношенията между определени хора. Например в Офроуд форума, на някого като му трябва определена информация или съвети за някакъв джип, влиза и я получава. Не гледа циркове и разправии. Иначе форумът ще се превърне в едно гигантско "Кошче".

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се отключи ли темата "Световно Първенство 2013 на Соп
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 11:01 pm
Мнения: 177
Местоположение: Плевен - София
Име: Тихомир Иванов
Обръщам се към т.нар. "фактори" в парапланеризма, хората с дългогодишен опит, занимаващи се с организацията на този спорт у нас, с участия на международни състезания и обучение на начинаещи и средно напреднали пилоти. Замислете се с какво сте допринесли през последната половин - една година за популяризирането на гореизброените неща на страниците на този форум, който дали ви харесва или не се явява най-четения такъв сред парапланеристката общност у нас. Аз летя от съвсем скоро и за мое съжаление твърде нередовно, но форума посещавам по няколко пъти на ден с цел поне виртуално да съм по-близо до хобито си. Представете си разочарованието ми от всичко, което чета. От 100 мнения сигурно в 2-3 намирам нещо полезно и информативно. Щяхте да сте много по-полезни ако вместо да се плюете и изпадате в безкрайни междуособици, разчиствайки си виртуалните сметки, впрегнехте поне малка част от тази негативна енергия в друга насока и малко от малко да пишехте нещо за летенето. Тук има не малко хора като мен, които почти не пишат, но четат всичко и се надяват времето им прекарано в този форум да не е загубено. Напоследък това все по-рядко се случва..

_________________
I believe I can fly..
________________
Skywalk Chili 4 / Limited edition "Yellow"


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Да се отключи ли темата "Световно Първенство 2013 на Соп
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Krasio mlakvai splioskalniko....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов