Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Май 10, 2024 1:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: МОНТАНА 2006 - НОВИНИ
МнениеПубликувано на: Чет Авг 24, 2006 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:00 pm
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Вчера загубих 2 часа да ровя из нета с надеждата да открия макар и откъслечно инфо за това какво се случва на Монтана 2006.
Познайте какво намерих - НИЩО! :evil:
При това става дума за PRE-PWC. :!: :?: :!:
Издирих какви ли не статий из всякакви вестници и електронни издания за това кога и къде ще се открива състезанието, но повече нито дума.
И се питам, аз ако съм чужденец парапланерист и посещавам сайта на PWC и решавам да видя, аджаба, какво става в България, хубаво ли е за летене, кой води в резултата?
Ядец. :?
То и по други състезания съм виждал забавяне в резултатите, или драснато отгоре, отгоре ей така за отбиване на номера, ама вече 5 ти ден - никаква информация.
Бенгела може да е добър организатор, сайта му изглежда много добре, но поддръжката му е нулева.
Толкова ли е трудно да се сложи някоя и друга снимка и да се драснат два реда пък защо не и да се сложи временно класиране.
Лошо, много лошо за имиджа на състезанието. :oops:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Авг 24, 2006 11:43 pm 
labava ourganizacia benkfela e kalpav da se stega o krasto oti valtero e udavnik


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 25, 2006 9:00 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Ааа, има, има нещо ... http://www.paragliding-bulgaria.com/new ... ng=bg&id=4

Абсолютно си прав!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 25, 2006 10:17 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 10:58 pm
Мнения: 569
Местоположение: Шумен
Име: Явор Плашилски
Аз съм на мнение, че АВА-спорт трябва да си наемат човек, който да им поддържа сайта. Парите за реклама се връщат многократно.
За състезанието - нямам логично обяснение, защо се подценява този проблем, при условие, че е със статут на pre-PWC, има го в календара и има съответната препратка от официалния сайт на PWC. Като чукне човек - му изкача цялата продукция на АВА-спорт, което е много хубаво. Реклама все пак. Но човек ще остане доста разочарован, защото няма и дума за самото състезание, провежда ли се въобще. В сайтовете, отразяващи европейското имаше снимки и коментари още от самата подготовка и организация, да не говорим за инфото в края на всеки състезателен ден.
Не е толкова трудно да се направи и при нас, още повече, че ефекта ще надвишава многократно вложените усилия и пари.

_________________
LOOK AT THE SKY, WE FLYING HIGH !
**********************************
Явор Плашилски
Element Fire 4 (червено/синьо)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 25, 2006 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 15, 2004 2:26 pm
Мнения: 392
Местоположение: Sofia
Какво състезание, какви 5 лева :D .
Хората правят цяло летище - http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=277141
а пък ние чакаме парашути :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 26, 2006 2:10 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Доктора написа:
За състезанието - нямам логично обяснение, защо се подценява този проблем, при условие, че е със статут на pre-PWC, има го в календара и има съответната препратка от официалния сайт на PWC.
Не е толкова трудно да се направи и при нас, още повече, че ефекта ще надвишава многократно вложените усилия и пари.


докторе,
хората летят нямат време за сайтове и интернет. имаше някои, който беше казал - който лети не пише в интернет .. може би e прав, де да знам! ... а пък може и да не е.
В случая със сайтовете, за да пише някои трябва или да присъства на състезанието или да получава информация за това какво се случва там ... такива хора за поддържане на сайтове бол, стига желание да се дава инфо :) :oops: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Сайта на АВА
МнениеПубликувано на: Съб Авг 26, 2006 10:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
АВА спорт си имат човек за поддържка на сайта... ама нямат време да му дадат материали.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: време?
МнениеПубликувано на: Съб Авг 26, 2006 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 10:58 pm
Мнения: 569
Местоположение: Шумен
Име: Явор Плашилски
Предполагам изнасят класирания всеки ден.
Щом имат човек, който да ги сложи в сайта - пращането на тази информация по мейла ще им отнеме цифром и словом 1 минута. Като добавим и 5 минути да се драснатт 3-4 изречения обобщено какво е станало през деня - станаха 6 минути. :)

_________________
LOOK AT THE SKY, WE FLYING HIGH !
**********************************
Явор Плашилски
Element Fire 4 (червено/синьо)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: RUMBURAK коментира
МнениеПубликувано на: Нед Авг 27, 2006 7:03 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 11:13 am
Мнения: 29
Местоположение: Varna
Искам да напиша своето виждане за състезанието в Монтана.
Много ми хареса. Организацията на АVА спорт беше перфектна както винаги. Имаше къде да спим, малки автобусчета ни отвеждаха рано сутрин на баира, а купона на летището и на закриването само Ангел и Ани ги правят толкова готини.
Сега малко за летенето. За съжаление само 2 дни бяха готини за полети. Искам да отбележа ,че това не е малко ,като се има в предвид, че време за пари не можеш да си поръчаш. Задачите бяха с нарастваща трудност, като и двата дни имаше хора на финала, което говори ,че са правилно дадени. Много добре летяха 2 жени - Кейко от Япония и Рената от Чехия. За съжаленое Рената третия ден влезе рано в цилиндъра и й дадоха минимум дистанция. От ВГ пилотите ми харесаха Орлин, Гошко Мена и Свилен. Аз се класирах 9-ти което ми дава право на участие в PWC догодина.
Благодаря на Милен ,че направихме отбор - ДРИМ ТИИМ и се класирахме на второ място.
Благодаря на Ани, Ангел и Веселка за прекрасното състезание и им пожелавам да направят още по хубаво PWC.

_________________
Fly as a bird.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: виждане
МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2006 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:00 pm
Мнения: 42
Местоположение: Варна
rumburak написа:
Искам да напиша своето виждане за състезанието в Монтана.

Е това имам впредвид. Като си бил там - си видял, като не си - какво става :?: :!:

Всички парапланеристи, който не са ходили на състезанието си нямат и на хабера с какви автобусчета ви е транспоритирал Бенгела и колко готини купони е правил, пък за летенето - да не говорим.
състезанието е комплексно мероприятие. включва много важни неща едни от коит медийно отразяване и интернет.
Там оценката е слаб две. западняците си съставят мнение именно по този показател.

типичен пример за обратен пример е сайта на Хаджията. Който не е влизал - да го разгледа. човек ще каже че е супер парапланерист, а в действителност ..... всички от СИ България знаят :lol: :lol: :lol:
факт е че намира мющерии и от запад да ги води тук таме и балъци на който да си продава крилата - например собствената си Баракуда модел 94 година за 800 лв. :lol: :lol: :lol:

Мойте уважения към Бенгела, но никой не може да ме убеди, че състезанието му е перфектно.

Та все пак някой от участвалите там няма ли да сложи едно класиране, условията, малко повече инфо. Разбрахме че Румбурака е станал 9-ти. Мога само да му пожелая още много успехи с новото крило, но също така да не забравя и факта че самочуствието колкото помага, толкова и вреди. :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2006 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 20, 2006 5:34 pm
Мнения: 11
Местоположение: Русе
Привет,
Аз бях на състезанието. Не съм участвал, но се движех с групата. Организацията беше добра, мнозинството остана доволно. Жалко, че се намират много малко снимки от състезанието, аз лично бях с камера и снимах почти през цялото време, защото постоянно някой с нещо летеше.
Бенгела направи добро купонче на "AVA-Flying Centre", до село Ерден. Там пък парашутните скокове ни взеха дъха, само изчакайте да качим видео.
Откакто съм се върнал ме пое ежедневието и не мога да отделя време за интернет и ровене за места къде да кача видео материалът. Предполагам, че на останалите, които са били там и са снимали нещо им е същия проблем на главата.
Ако имате идея къде лесно могат да се ъплоуднат 5 файла с обща големина 488МБ, ще се улеснят нещата.


Поздрави,

_________________
SR-71-Blackbird


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 03, 2006 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Overal results
Изображение
Изображение

Individual - Women
Изображение

Team
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Ей, най-после, бе!
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 3:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:00 pm
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Най накрая ги побликуваха тия резултати. Бавничо, ама хубавите работи стават бавно, нали така. :)
Суперско е, че 2 и трето място е българско.

Гледам също да видя къде се е класирал Счупения, а на първата страница го няма. Викам си - да не би да не е участвал? Пък посел погледнах и втората - ми той бил на последните места, бе. Като се има в предвид, че е участвал във всичките четири задачи (а класираните след него имат само по 1 състезателен ден). :roll:
Явно тоя новия SOL-прототип - новото му е да не лети:!:
Или пък може би е от пилота?!
Казва ли ти някой? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 7:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 10:14 am
Мнения: 81
Местоположение: ROTOR - UAE
Счупениа се е счупил от сех в Монтана както обикновено, за летене сили не са му останали...

Виж, по-любопитно е резултатността на Църо например..... :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: хехе, дебеланко
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 06, 2006 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
в един от дните е засрамил всички компетитори, заедно с Горан са водели доста време по маршрута, скоро ми разправяше. :lol: и въобще като го гледам как лети в силни условия, си променям мнението за претоварените крила :D

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов