Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Май 16, 2024 6:12 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 110 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: PARAGLIDING WORLD CUP 2010
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 1:52 pm 
2010 World Cup calendar (World Class)

PARAGLIDING WORLD CUP (AMERICA)

03-10 April - Pocos de Caldas / Brazil
17-24 July - Chelan / USA

PARAGLIDING WORLD CUP (ASIA)

22-29 May - Happo-Mt Fuji / Japan
02-09 June - Linzhou / China

PARAGLIDING WORLD CUP (EUROPE)

19-26 June - Drama / Greece
03-10 July - San potito / Italy
07-14 August - Serra da Estrela / Portugal

SUPERFINAL :

21 Sept-2 Oct - Denizli / Turkey


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 6:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 9:09 pm
Мнения: 198
Местоположение: Холандия
Браво Марко,

Хубаво си се сетил да постнеш календара, та да можем навреме да си плануваме отпуските. Аз не съм състезател, но ми е интересно да летя с БАШ Майсторите. Така като гледам Драма и/или Денизли ще са местата които аз бих посетил по време на състезанията.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 9:01 pm 
Митака Банско написа:
Хубаво си се сетил да постнеш календара, та да можем навреме да си плануваме отпуските. Аз не съм състезател, но ми е интересно да летя с БАШ Майсторите. Така като гледам Драма и/или Денизли ще са местата които аз бих посетил по време на състезанията.

Да, тези двете състезания са най-достъпни за нас. Остава и всички Майсторите да дойдат и разбира се природата, да не прави номера, както беше на супер финала тази година в Италия.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Ясен Савов вече е 8-ми в света!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 09, 2010 7:40 am 
Ясен Савов вече е 8-ми в света!
Остават около два месеца до началото на новият сезон за световната купа. Ясен Савов вече е 8-ми във временната ранк листа. Той изпревари „без борба“ Russell Ogden /UK/, благодарение на по-добрите си резултати през 2009 година и не му достигна само 0,1 точки, за да изпревари и Tomas Brauner /Czech Republic/, който също има по-слаби резултати от него миналата година. За това още в началото на следващият месец Ясен Савов ще мине и него.

Да пожелаем успех на Ясен през новият сезон!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 18, 2010 9:27 am 
Използвайки малко математика и статистика, както и последните изяви на пилотите на големи състезания се опитвам, да дам някакви прогнози за първите състезания за световната купа след около месец. Най-голяма е вероятността да победят и подобрят класирането в ранк листата са:
1. Russell Ogden -119,225
2. Luca Donini - 115,925
3. Yassen Savov - 109,225

едва на шесто място е сегашният водач Stefan Wyss - 107,075
Сега работя върху резултатите на първите 100 в ранк листата. След като ги обработя, ще направя едно класиране и след всеки кръг от световната купа ще коригирам и правя сравнение.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 18, 2010 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 458
Местоположение: София, etc.
Аа, браво, Марко, харесва ми алгоритъма ти! Особено имайки предвид че Ръс и Донини няма да се състезават почти на никои състезания този сезон - значи ми е опечена работата, хаха!

Не бе, сериозно, какви са тия изчисления? Интересно ми стана..:)

А наздраве!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2010 6:12 am 
Ясен Савов написа:
Особено имайки предвид че Ръс и Донини няма да се състезават почти на никои състезания този сезон - значи ми е опечена работата, хаха!

Взел съм в предвид само показаното на големи състезания последните три години, като първенства и кръгове за световната купа.
Ulrich Prinz има само 95,725 и трябва да мине скоро доста назад. Ще давам прогнози преди всеки един кръг от световната купа. Изчислил съм коефициента само на около 10 души. Още на първият кръг в Бразилия ще покаже, дали вярно съм смятал! Все пак зависи, дали ще участват всички?
Тази година е твоята година и очаквам много..... :D
Поздрави


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2010 6:12 am 
2010 World Cup calendar (World Class)
PARAGLIDING WORLD CUP (AMERICA)
03-10 April - Pocos de Caldas / Brazil страницата на състезанието е http://www.hipoxia.com.br/pwc2010/
Списък на записалите се http://www.paraglidingworldcup.org/selection/1
185 мъже и 18 дами са се регистрирали за участие.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2010 11:19 am 
Димитър Вълков се е регистрирал за участие в първият кръг за световната купа под номер 173. В момента той е на 371-во място в световната ранк листа и шансовете да бъде допуснат до състезанието са малки. Много от добрите пилоти ги няма сред регистрираните! :roll:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 8:48 am 
Много голям интерес отчитат организаторите от страна на българи към състезанието за световната купа, което ще се проведе в Драма от 19 до 26 юни 2010 година. Според един от организаторите възможно е гостите от България да са повече от гърците, заради икономическото състояние на страната. :shock:
http://www.aiolosdrama.org/
регистрираните до момента
http://www.paraglidingworldcup.org/registration/4


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 6:03 pm 
Намалените продажби на парапланери вече оказват влияние на бюджетите на компаниите и те намаляват парите за реклама. Много неприятен факт е, че 40-50 души от регистриралите се в "PWC Brazil 2010" са се отказали от участие. Годината ще бъде трудна. :shock:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 7:37 pm 
Вече са почти ясни участниците в първото състезание за световната купа след 20 дни.
http://www.paraglidingworldcup.org/selection/1


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 21, 2010 8:28 pm 
И тази седмица 5 пилоти се отказаха от участие в първото състезание за световната купа. До началото на състезанието остават още 13 дни. Шест пилоти една жена и петима мъже са в процес на селекция. Общият брой на допуснатите до стар състезатели трябва да е 133. И през тази седмица продължава регистрацията на пилоти, която трябваше да приключи на 3 февруари 2010 година.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 22, 2010 9:11 am 
Днес изтича срока за регистрация за състезанието за световната купа в Happo/Japan от 22 май до 29 май 2010 година. До момента са се регистрирали 214 пилоти. По същото време от 23 май до 05 юни 2010 година в Abtenau (Austria) ще се проведе "11th FAI European Paragliding Championship", за това и интереса сигурно ще бъде по-слаб.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: „Brazil 2010“-PARAGLIDING WORLD CUP (AMERICA)
МнениеПубликувано на: Вто Мар 23, 2010 1:05 pm 
„Brazil 2010“-PARAGLIDING WORLD CUP (AMERICA)
Десет дни преди „Brazil 2010“ в регистрите останаха само 13 дами и 144 мъже или общо 157 пилоти. До момента са селектирани 123 пилоти, при първоначално предвидени 133. Все още продължава селекцията. От вчера се носи слух, че всички регистрирани и явили се на 02/04/2010 в Pocos de Caldas ще бъдат допуснати до състезанието.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 110 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов