Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Среща
МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2006 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
клуб Ротор предлага среща на клубовете в някой от летателните уикенди на февруари, с цел да се обсъдят и приемат правилата за Лигата и Националния шампионат за 2006г., и да се обсъдят други въпроси, които ще бъдат поставени на общото събрание на БНАК - избор на УС на БНАК, такси и т.н., които могат да се обсъдят предварително.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2006 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2297
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
клуб скайномад е съгласен

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Пак предлагаме да е
МнениеПубликувано на: Вто Яну 31, 2006 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Сопот, заради равно отстояние от всички краища на необятната ни страна :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Среща Комисия Календар
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2006 10:38 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 12:28 pm
Мнения: 100
Това го предложи Валери още средата на Януари, но Клуб Ротор тогава се обяви против и Петар каза, че без тях нищо не ставало. После се организира една среща на Чичовци на която нямаше никаква представителност от Клобовете в БГ и не се реши нищо твърдо само вяли обсъжданив по майловете за Календара. Сега излиза че клуб Ротор го предлагали това нещо срещу което преди бяха твърдо против (бяхме осигурили дори Вино и Агне от Хаваш за средата на Февруари съботата и неделята). Защо ли Клубовете се борят един срещу друг и в крайна сметка се стига до същия резултат по трудния начин...Аз бях оплют и окастрен от Пешо тогава, че съм събирал хората в средата на Февруари (аз само предлагах нещо, а бях обвинен че съм го решил самолично). Да вземем да направим нещо съзнателно и обмислено без да си пречим-Календара е нещо важно и отдавна трябваше да се гласува, ама явно няма достатъчно енергия и желание в хората да го обсъдят и гласуват. От последната среща в Чичовци (която не беше изобщо представителна) имаше идея например състезанията за Лигата (5 на брой) и Националния Шампионат да бъдат едни и същи. Това е НЕРАЗУМНО и според мене трябва да се реши да бъдат различни, например Шампионата да включва само 1 или 2 състезания.

Със сигурност не съм 100 % прав, но разумните обсъждания и действия ще доведат до разумни решения. Явно тази година PWC-to няма да е определящо за БГ спортен календар (само аз заминавам за Бразилия сега) защото само един пилот ще представя Бг на първото състезание. Но да се събират 3 състезания за месец Август не е най-разумното решение. Аз със сигурност при това положение не ще мога да участвам и на 3-те, повечето пилоти подозирам-също. Ако искаме добра посещаемост (и добър FAI рейтинг) е по-добре да не се провеждат и 3-те състезания в един месец.

_________________
Will fly till I die.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: нали съм ти
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2006 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
казал да не споменаваш мойто име по никакъв повод?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов