Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търкал на кацане в Сливен
МнениеПубликувано на: Сря Окт 14, 2020 1:18 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 14, 2013 1:11 am
Мнения: 219
Местоположение: Бургас
Име: Христо Димитров
Преди няколко дни бургаската група решихме да полетим на Карандила. Времето беше чудно полетях 2 часа и тръгнах да кацам до старческия дом където по принцип си кацаме. Заходих както винаги между двете сгради, на около 15м крилото тръгна на набира скорост явно вятърът долу беше по-слаб - нормално. Прецених, че това не ме бърка и ще подлетя дърветата преди кацалката. Докато си кълве надолу да набира обаче гледам пред мен някой опънал от сградата настрани някаква корава жица на нивото на очите ми. Дръпнах управленията много здраво в отчаян опит да я подлетя - получи ми се почти на срив. Крилото още ускоряваше когато се наложи да дърпам като за последно и нямаше необходимата скорост за такава груба намеса. След жицата естествено тръгна още по-злобно да камбани като всяко спряло крило и видях, че ще мина през средата на дървото. Тук вече нямаше какво да направя минах с пукот, начупих някакви клонки и се натресох в една кола на улицата. Посрещнах с двата крака задната гума и си седнах на гъза. Отнякъде се чу глас - Момче, да не ми я счупиш нямам пари за нова! Лека, полека се изправих - никакви поражения нито по мен, нито по екипировката, а цялата улица в клони и листа.
Никога не кацам с пуснат визьор понеже не се виждат жиците, но в случая ме приспа това, че наоколо стълбове няма.

_________________
Skywalk Mint


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов